بهترین کابینت ساز مدرن در اصفهان

بهترین کابینت ساز در اصفهان : ساختن یک آشپزخانه زیبا به همراه طراحی امروزی آن شروع یک زندگی عالی را رقم میزند. آشپزخانه قلب هر خانه و قلب هر آشپزخانه، کابینت های داخل آن است.  فضای حساسی مانند آشپزخانه باید بهترین نحوه چیدمان مخصوصا در مورد برای ایجاد آرامش در هر محیطی لازم است.نیاز به طراحی استاندارد و چیدمان اصولی دکوراسیون داخلی آن محیط نیز از گزینه های قابل توجه است.

کابینت آشپزخانه شامل  قفسه‌هاو جعله هایی است که برای ذخیره سازی مواد غذایی و نگهداری تجهیزات و ابزار آشپزخانه به‌کار می‌رود.مقصود از طراحی و ساخت کابینت در اصفهان استفاده بهینه از فضای آشپزخانه و در دسترس بودن تمامی موارد مورد نیاز برای انجام یک آشپزی لذت بخش است. مهم ترین رکن بررسی یک آشپزخانه همه چی تمام نوع طراحی کابینت، ساخت و در نهایت اجرای آن است.

پروسه طراحی و ساخت کابینت ها در اصفهان

پروسه طراحی و ساخت کابینت ها به دو بخش است:

مرحله اول تهیه بهترین مواد اولیه برای ساخت قسمت‌های مختلف یک کابینت بر اساس جنس آن (چوب، فلز…) و مرحله دوم شامل استاندارد طراحی کابینت بر اساس مقیاس‌های استاندارد و محلی که قرار است کابینت در آنجا نصب گردد. اگر قصد این را دارید که سیستم کابینت منزل در هر شرایطی کیفیت خود را حفظ نماید باید هنگام انتخاب کابینت آشپزخانه خود به جنس کابینت ها دقت کافی داشته باشید. هنگامی که خیال شما از مرحله ساخت کابینت آسوده گردید باید استانداردهای طراحی کابینت را مدنظر قرار دهید. برای این منظور باید عوامل زیر را بررسی کرد:

  • نسبت اندازه شیرآب و سینک ظرفشویی
  • اندازه استاندارد وسایل مختلف آشپزخانه (یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و …)
  • ارتفاع استاندارد کابینت آشپزخانه
  • متراژ آشپزخانه و دیوارهای آن

کلمات مهم:

بهترین کناف کار دراصفهان

بهترین کابینت ساز در اصفهان

اجرای کابینت

اجرای کناف

تماس با مدیریت دکوراسیون اسپادان کاخ :

۰۹۱۳۷۹۸۳۴۶۴