با توجه به اینکه پذیرایی یکی از مهم‌ترین اتاق‌های خانه محسوب می‌شود و همیشه در دید و بازدیدها از آن استفاده می‌شود. داشتن سقف زیبا برای پذیرایی از اهمیت بالایی برخوردار است.از این رو اسپادان کاخ با انجام خدمات کناف کاری در اصفهان آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

امروزه انواع مختلفی از کناف سقف با طرح‌های متنوع طراحی شده‌اند که متناسب با معماری خانه خود می‌توان یکی از انواع سقف کناف را انتخاب کرد و سفارش داد. سقف کناف پایین‌تر از سقف اصلی ساختمان قرار می‌گیرد، با اضافه شدن این نوع از سقف به سقف اصلی، بر زیبایی نمای داخلی ساختمان افزوده می‌شود و از سر و صدای طبقه بالا کاسته می‌شود.

کناف یکی از مصالح پر کاربرد در معماری امروزی به شمار می‌رود و برای ساختن سقف و سایر اجزای ساختمان، مورد استفاده قرار می‌گیرد.کناف سقف پذیراییبا توجه به اینکه پذیرایی یکی از مهم‌ترین اتاق‌های خانه محسوب می‌شود و همیشه در دید و بازدیدها از آن استفاده می‌شود.

داشتن سقف زیبا برای پذیرایی از اهمیت بالایی برخوردار است. باید طرح‌هایی که مخصوص سقف پذیرایی است، برای سقف پذیرایی استفاده شود. کناف سقف دایره‌ای و منحنی برای پذیرایی با طرح کلاسیک مناسب است.قیمت کناف سقف پذیرایی منحنی با توجه به ظرافت زیادی که برای طراحی آن به کار برده شده است، کمی بالاتر از انواع دیگر است.کناف سقف پذیرایی باید به گونه‌ای انتخاب شود که بتوان روی آن نور پردازی‌های لازم را برای روشنایی اتاق انجام داد. طرح‌های متعددی از کناف سقف وجود دارند که نورپردازی مناسب را برای پذیرایی میسر می‌سازند که برای انتخاب این طرح‌ها می‌توان، با جستجو در اینترنت طرح‌های متنوع را مشاهده کرده و از بین آنها انتخاب کرد.

مزایای کناف سقف پذیرایی:

کناف سقف نسبت به مصالح دیگر سقف بسیار سبک بوده و در نتیجه در صورت وقوع زلزله یا تخریب ساختمان خسارات کمتری به بار می آورد. اتصال آن بسیار آسان است و انعطاف پذیری بالایی دارد. سبک بودن کناف باعث شده تا بتوان آن را به راحتی حمل کرد و سرعت اجرای پروژه نیز افزایش می یابد . یکی از قابلیت های کناف سقفی در صورتی که شما نیاز به دسترسی تاسیسات داشته باشید به راحتی می توانید به قسمت مورد نظر رجوع کنید و اشکال پیش آمده را برطرف کنید . بعد از اجرا می توان آن را به هر رنگی که تمایل دارید رنگ آمیزی کنید.