• اصفهان، پل وحید

محصولات ما:

قرنیز

کمد دیواری یکی از بخش های ضروری هر خانه می باشد. به طور معمول ما درطول هر روز حداقل ۳ بار    سر کمد دیواری خود می رویم ووسایل مورد نیاز خود نظیر لباس و.. را از آن چا برمیداریم. دکوراسیون اسپادان کاخ بهترین کمد دیواری  که شما نیاز دازید را برای شما فراهم می کند.

محصولات ما:

کابینت یکی از ملزومات آشپزخانه و عاملی تاثیر گذار در طراحی و دیزاین خانه و آشپزخانه محسوب می شود.این موضوع امروزه نسبت به گذشته اهمیت بیشتری نیز یافته است . آشپزخانه های امروزی در ظاهر و زیبایی منزل نیز نقش دارند چرا که بسته به نوع معماری و سبک طراحی خانه، از تمام نقاط در پذیرایی و نشیمن قابل دید بوده و مثل گذشته پنهان نیستند.وقتی صحبت از دکوراسیون آشپزخانه می شود، اولین موضوع که مورد توجه قرار میگیرد کابینت آشپزخانه است که از دیرباز ، البته نه با معنا و مفهوم امروزی. در آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گرفته . به جرات می توان گفت که نزدیک به نیمی از زیبایی دکوراسیون هر منزلی زیبایی کابینت های آشپزخانه آن است. که اهمیت و توجه بسیار زیاد به دکوراسیون و طراحی داخلی آشپزخانه را می طلبد.تنوع در رنگ، جنس، طرح، مدل و نیز سلیقه افراد موجب شده با وجود ظاهر مشابه آشپزخانه های مختلف، طرح ها کمتر تکراری باشد.در ساخت و طراحی کابینت آشپزخانه موارد مختلفی باید مورد توجه قرار گیرد.مواردی مانند اندازه فضای آشپزخانه ، مکان آشپزخانه، هارمونی کلی با دکوراسیون خانه ، رنگ غالب دکوراسیون و … عواملی هستند که طراحان داخلی در طراحی و اجرای کابینت مورد توجه قرار میدهند.بطور کلی از نظر نوع متریال شامل کابینت های چوبی ،کابینت mdf می شود البته قدیم تر انواع فلزی آن نیز موجود بود که امروزه چندان رایج نیست.

اگر به دنبال کابینت ساز خوب در اصفهان هستید با اسپادان کاخ همراه باشید …

محصولات ما:

کناف نوعی صفحه روکش دار گچیست که در اصل نسل جدید گچ به شمار میرود و کلیه کارهای ساختمانی که با گچ و بعضی متریالهای دیگر قابل انجام بوده با بکسری مزایای جدید مثل سرعت کار بالا،تنوع بیشتر در طراحی، امکان کار شدن سقف و دکور در ۴سانتی متر و ترکیب انواع نورهای دکوراتیو و اصلی و… که از ضخامنت ها و انواع پانل های مختلف (بسته به کاربد شما در محیط های عادی،رطوبتی،حرارتی ، نما و…) تولید میشود و امروزه به عنوان یکی از مهم ترین عناصر ساختمانی از آن یاد می شود.

محصولات ما:

قرنیز

محصولات ما:

دیوارکوب

محصولات ما: